konacık sanayisitesi- Konacık Sanayi Sitesi
Mesaj Bırakmak İçin İçin Tıklayın
Giriş yapın veya Kayıt olun Şifremi Unuttum
KULANICI ADI
PAROLA
Gold Üyelik Avantajlarını Görmek İçin Tıklayın İlan Panelinize Gitmek İçin Tıklayın Yeni Takas İlanı Eklemek İçin Tıklayın
Ana Sayfa / Metal İşleri / Paslanmaz Krom / İlan No: 4599

Bodrum Paslanmaz İnox Krom İmalatı

  • Bölge:
  • Muğla / Bodrum / Konacık
  • Adres:
  • Konacık Sanayi Sitesi
  • Firma Yaşı: 10
 

Telefon 0252 363 92 34
Mobile 0533 660 54 35
İLANI LİSTEME EKLE
Konacık Sanayi Sitesinde Paslanamaz, Krom İmalat İşleri Yapmaktayız, Her Türlü Tekne , Otel Ve Evler İçin Paslanmaz Krom İmalatı İçin Bodrum Paslanmaz Hizmetinizdedir.

BODRUM PASLANMAZ, SIK MEKANLARIN MODERN DİZAYNLARI...

Bodrum Paslanmaz, Paslanmaz çelik, ıslak zeminlerde ve dis cephelerde dayanikli, estetik ve bakim
gerektirmeyen zarif tasarimlar saglar... 

Merkezi Bodrum'da bulunan BODRUM PASLANMAZ SİSTEMLERİ firmamiz paslanmaz çelik merdiven korkuluk ve küpesteleri, paslanmaz çelik balkon korkuluk paslanmaz çelik Fransiz balkon ve aksesuarlari,paslanmaz çelik boru, sac, levha, paslanmaz çelik kösebent, paslanmaz çelik profil, paslanmaz çelik bariyerler, krom korkuluklar paslanmaz çelik kapi kulplari, paslanmaz çelik oturma gruplari paslanmaz çelik özürlü tutamaklari, paslanmaz çelik seyyar bariyerler, paslanmaz çelik çöp kovalari, paslanmaz çelik dis cephe aydinlatma armatürleri, paslanmaz çelik merdiven korkuluk, paslanmaz çelik güvenlik bariyerleri ve paslanmaz çelikbaglanti elemanlar üretmektedir...

Hakkımızda

Şirketimiz, 20 yıldır hizmet vermektedir. Şirketimiz kaliteye özel önem vermekte ve bu yüzden belge ve sertifikasyon çalışmalarımız sürdürülmektedir. Faaliyet konusu içinde olduğumuz ürün ve hizmetleri farklı dağıtım kanalları kullanarak müşterilerimize zamanında ulaştırmak için yoğun uğraşlar veriyoruz. Bilişim alanındaki yenilikler ve teknolojinin yoğun olarak ticari alanda kullanılmaya başlaması ile beraber firmamızda bu alana yatırım yapmış, Makine, demibaş ve techizatlarını yenilemiş ve gerekli düzenlemeleri yapmıştır. Şirket içinde geliştirdiğimiz yeni verimli ve etkin çalışma dinamikleri ile müşterilerimize daha iyi, daha kaliteli ve ihtiyacı en uygun şekilde karşılayan ürün ve hizmetleri sunmayı sürdüreceğiz. Şirketimiz, alanında uzmanlaşmış bir firma olarak çalışanlarımızın eğitimlerini şirket içinde ve sahada canlı yaşamalarına olanak sağlayacak uygulamaları yapıyoruz. Geliştirdiğimiz verimlik metodları ile hem çalışanlarımızın verimliliğini artırıyor hem de işlerinden ve kendilerinde memnun birer birey olmalarına yardımcı oluyoruz. 

Bodrum Paslanmaz olarak biz;

1981 yılından bu yana bağlı bulunduğumuz, Pupa Yat A.Ş. üzerinden ortak hizmet veriyorduk, 24 yıllık hizmetten sonra, 2009 yılında Bodrum Marin Teknik Ltd. Şti. olarak kurulan kendi firmamız ile siz değerli müşterilerimize kalite ve hizmetinden ödün vermeden Paslanmaz Korkuluk Sistemleri ve Yat Bakım hizmetleri vermeye devam etmekteyiz. Bodrum Paslanmaz, Paslanmaz Korkuluk Sistemleri olarak, sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur. Firmamız bütün faaliyetlerini profesyonelce yaparak, hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

Kalite Politikamız

Şirketimizin Kalite Politikası ve Hedefleri Aşağıdaki Gibidir.
1. Yasal ve mevzuata uyum
2. Müşteri tatminin sağlanması
3. Müşteri haklarının korunması
4. Müşteri şikayetlerinin değerlendirilmesi
5. Müşteri hizmetlerinin görülmesi
6. Amaca uygun kullanım
7. İç ve dış görünüm
8. Çevre koruma
9. Genel temizlik
10. Hizmet düzenliliği

Krom Korkuluk

ÖZELLİKLER İLAN DETAYLARI FOTOĞRAFLAR HARİTA EMAİL FORM
ÖZELLİKLER İLAN DETAYLARI FOTOĞRAFLAR HARİTA EMAİL FORM
ÖZELLİKLER İLAN DETAYLARI FOTOĞRAFLAR HARİTA EMAİL FORM
İlan Sahibiyle İrtibata Geçin
     
* İsim :
* Email :
  Telefon :
  Cep Tel. :
 Teklifiniz :
* Konu :
* Mesaj :
   
     
Unutmayın!

Lütfen formu tam olarak doldurunuz.

.

Konacık Sanayi Sitesi Com hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

.
5812
 
0.242